Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

En Çok Para Kazandıran İşler

girişimci

Kayıtlı Üye
Katılım
31 May 2023
Mesajlar
9
En Çok Para Kazandıran İşler

Girişim işlerinde başarısız olmanın birçok sebebi bulunabilmektedir. Bunlar sermayenin yetersiz olması ya da rekabet avantajına sahip olmamak gibi çeşitli nedenler olarak karşımıza çıkabilir. Ancak en önemli sorunlardan birisi, sektör içerisinde yer alan son eğilimleri takip etme konusunda çeşitli eksikliklerimiz olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle girişimler de başarısızlıklar ile sonuçlanabiliyor. Eğer hem karlı hem de daha sürdürülebilir bir iş yapmak istiyor iseniz, son yılların iş trendlerini iyi bir şekilde araştırabilirsiniz. Böylece problemleri iyi bir şekilde analiz ederek, sorunları çözecek bir şekilde fikirler yaratabilirsiniz.

Ülkemizde bu anlamda en çok para kazandıracak işlere bakacak olursak;

Bebek Ürünleri

Bebeklere dair eşyalar, mamalar, kıyafetler gibi birçok üretim ve satışları oldukça yüksek kar bırakan işlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkemizde de 0 ila 5 yaş arasında ortalama olarak 5 milyon nüfus olduğu düşünülmektedir. Nüfusun her geçen gün artış göstermesinden ötürü, bu ürünlere de aynı oranda talepte artış meydana gelmektedir. Eğer doğru bir strateji ile ilerleyebilirseniz, oldukça güzel kazançlar da elde edebilirsiniz.

bebek-aksesuarlari.jpg


E Ticaret

Ticaret yapacak herhangi bir iş kolu arıyor ve bu anlamda tam olarak nereden başlayacağınıza karar veremiyor iseniz, e ticaret yaparak düşük sermayeler ile risk alarak bir başlangıç sağlayabilirsiniz. İnternetin son zamanlarda oldukça fazla kullanıyor olunması ve mobil kullanıcı sayılarının artış göstermesi ile e ticaret alanı, oldukça fazla kazanç getirmekte olan sektör içerisinde üst sıralarda yer almaya başlamıştır.

Mobil Sağlık

Günümüz koşulları içerisinde insanlar sağlıklarına oldukça fazla dikkat etmektedirler. İnsanlara beslenme, sağlık gibi birçok alanda hizmetler sunma durumlarınızda, aylık olarak oldukça yüksek cirolara ulaşma şansı da yakalayabilirsiniz. Akıllı telefon ya da tablet üzerinden kilo verme programları, diyetler ve haftalık kalori alımı gibi mobil uygulamalar geliştirerek aylık ya da yıllık olarak abonelikler sayesinde kazanç elde etme şansı bulabilirsiniz.


25752229_web1_210707-VNE-CoolAidSocietyVan-photo_1.jpg

Sosyal Medya Pazarlama

Akıllı yatırımcılar sayesinde sosyal medya hesapları üzerinden twiter, sponsorlu yayınların paylaşımları ile takipçi arttırma ve gelir elde etme şansı bulabilmektedir. Hesap büyütme ile alakalı bilgi sahibi olmayan kişiler ise, sosyal medya profilleri satın alabilirsiniz. İnstagram, Twitter ve Facebook gibi birçok sosyal medya platformu üzerinden paylaşımlar yaparak oldukça yüksek meblağlarda gelir elde edebilirsiniz.

Yeni Tarım Ürünleri

Ülkemiz içerisinde son zamanlarda oldukça değerli olan ve yakın gelecek içerisinde de beslenme kültürlerinde değişikliğe gidilecek tarım ürünleri çok kazançlı bir iş kapısı olarak görülebilmektedir. Bu tarım ürünlerine örnek verecek olduğumuzda da kuşkonmaz, kinoa, avokado ve stevia olarak söyleyebiliriz.

tarim-teknolojileri-ve-gelecek.jpg


Muhasebe Hizmetleri

Muhasebe işlemleri, resesyonlardan etkilenmesi oldukça güç sektörlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Güvenilen ve de sizi tanımakta olan kişiler ile ilişkilerinizi iyi tutarak muhasebe alanında deneyim sahibi olmanızı sağlamaktadır. Lisanslı bir profesyonel işe alarak siz de muhasebe alanında aylık güzel gelir elde etme imkanı sağlayabilirsiniz.

Mimarlık

Son zamanlarda oldukça büyük bir geri dönüşlerden birini yapmakta olan mimarlık firmaları, son birkaç ay içerisinde oldukça hızlı bir büyüme gösterdi. Hem iç hem de dış olarak insanların genel olarak görüntüye dair izlenimlerinin öneminin artış göstermesi ile, kafe, restoran ya da evlerin mimarlar tarafından özel olarak restore edilmesi istenmektedir. Bu nedenle de bu alanda ihtiyaçların ve de gelir kapılarının da oldukça fazla bulunduğu gözlenebilmektedir.
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap